Niesamowite kasyna Las Vegas

las-vegas

Las Vegas praktycznie od zawsze nas fascynowało. Jego niepowtarzalny klimat, rozwinięte nocne życie i możliwość gry za prawdziwe dolary sprawiają, że jest to miasto, do którego podróż jest marzeniem chyba wszystkich fanów kasyn. Panujące tam prawo dotyczące hazardu wygląda nieco inaczej niż u nas. Kasyna są legalne i o wiele łatwiej dostępne niż kasyna w Polsce, co znacznie ułatwia realizowanie tego typu pasji.

Podróż do USA

Niestety wyprawa do Stanów Zjednoczonych nadal pozostaje dla wielu osób praktycznie nieosiągalna. Bilety do USA ciągle są relatywnie drogie, dlatego nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na tego typu luksus. Oczywiście czasem udaje się znaleźć bilet lotniczy w okazyjnej cenie, jednak jest to prawdziwa rzadkość i należy nastawić się raczej na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

Nie martwmy się jednak i miejmy na względzie fakt, że załatwianie wszelkich formalności stało się o wiele łatwiejsze niż wcześniej. Oczywiście nadal niezbędne jest posiadanie paszportu, jednak nie musimy już wyrabiać wizy, o ile nasz wyjazd nie przedłuży się o więcej niż 90 dni. Wszystkie inne formalności i deklaracje można składać przez Internet czy bezpośrednio przed wylotem.

Las Vegas to światowa ikona nocnego życia i rozrywki

Jednym z ważniejszych punktów przy planowaniu wakacji jest znalezienie sensownego noclegu. Jeżeli chodzi o Las Vegas, mamy całe mnóstwo opcji. Miasto jest światową ikoną nocnego życia, rozrywki oraz turystyki i znane jest między innymi ze względu na liczne luksusowe hotele. Tutaj także musimy jednak zaznaczyć, że będą to raczej wysokie koszty. Pojedyncza noc w najtańszych miejscach może kosztować nawet tysiąc złotych. Standardy są o wiele wyższe niż w Europie, przez co nawet pobyt w dwugwiazdkowej lokacji będzie dużo bardziej komfortowy i wyposażony w większe wygody.

Niesamowite kasyna Las Vegas

Las Vegas byłoby niczym bez licznie występujących kasyn. Każde z nich charakteryzuje się swoim własnym motywem przewodnim. Najbardziej znanym kasynem jest Bellagio, które bardzo często występuje w filmach. Poza wielkim kasynem, znajduje się tu hotel. Największą atrakcją jest natomiast znajdująca się na sztucznym jeziorze fontanna, wraz z show połączonym z pokazami świateł oraz muzyką.

Wartym uwagi obiektem w Las Vegas jest Venetian – wzorowane na Wenecji

Kolejnym ciekawym obiektem jest Caesars Palace, którego motywem przewodnim jest starożytny Rzym. Stworzono tam nawet budynek na kształt Koloseum, w którym dodatkowo odbywają się przedstawienia. Innym kasynem wartym polecenia jest The Mirage, na terenie którego wybudowano sztuczny wulkan. Co kilkanaście minut odbywają się tam pokazy ognia, które można oglądać nawet z odległości kilkuset metrów. Całkiem interesującym obiektem może być Venetian, które, jak sama nazwa mówi, wzorowane było na Wenecji. Znajdziemy tu liczny kanały, dokładnie odwzorowane miasto, a nawet pływające gondole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *