Wyjazdy incentive

Pomimo, że siedzibą firmy jest Warszawa, organizujemy wyjazdy incentive (organizacja imprez firmowych, wyjazdy integracyjne dla firm, team building) na terenie całego kraju i świata.

W naszej ideologii wyjazdy incentive to ulotne chwile, zaprojektowane tak, by przynosiły trwałe efekty.

Wyjazdy incentive tworzymy z pasją. Tym, co nas naprawdę wyróżnia wśród innych firm, jest tworzenie emocjonalnej więzi pomiędzy uczestnikiem wyjazdu integracyjnego, a firmą. Więzi, która buduje lojalność i szacunek ponad standardowe metody motywacyjne.

Organizacja imprez firmowych

Wszelkie imprezy firmowe,  planujemy w oparciu o doświadczenie, którego zazdroszczą nam największe firmy turystyczne. Trzymamy rękę na pulsie najnowszych trendów w branży, a nierzadko sami je kreujemy. Zawsze uwzględniamy indywidualne wymagania oraz sugestie klienta, tak by skroić imprezy firmowe na miarę oczekiwań.

Wyjazdy integracyjne dla firm

Organizujemy profesjonalnie i kompleksowo wyjazdy integracyjne dla firm. Pozwala to harmonijnie połączyć cele biznesowe z ciekawym programem turystycznym. Przy organizacji wyjazdów integracyjnych dla firm ściśle współpracujemy z naszym Klientem, biorąc pod uwagę charakter imprezy, budżet i wszystkie specjalne życzenia.

Team building

Jednostki połączone pracą nad jednym celem to jeszcze nie zespół.

W procesie budowy odpowiednich relacji w zespole, wykorzystujemy najnowsze zdobycze psychologii grupowej, socjologii, filozofii oraz dużą dawkę nieskrępowanej zabawy.

Celem naszych wyjazdów team building jest podkreślenie indywidualności każdego uczestnika i poprawa jakości komunikacji międzyludzkiej.

Niezależnie od ilości osób, ich wieku i zawodu kreujemy wydarzenia team building, które zamieniają grupę ludzi w zespół i przekazują wartości wyznawane przez firmę.

Całość to więcej niż suma jej składników.