Wyjazdy indywidualne

Urlop to jeden z najważniejszych i najprzyjemniejszych momentów w roku. To czas kiedy nasi Klienci, spełniają swoje marzenia, regenerują siły oraz nabierają nowej energii. Rozumiejąc istotę tych chwil, stosujemy zasadę: każdy klient jest dla nas Very Important Person.

Zaplanujemy i zrealizujemy wymarzone wyjazdy indywidualne na wakacje według osobistych preferencji.

Zadbamy o odpowiednią jakość pobytu, przelotu, ubezpieczenia i wszelkich innych wygód. Do każdej oferty na wyjazdy indywidualne dobieramy najbardziej pasujące elementy, które w połączeniu stworzą jedyny w swoim rodzaju wakacyjny wyjazd.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i renomowanymi kontrahentami i touroperatorami, którzy są w stanie zapewnić najwyższej jakości serwis i konkurencyjne ceny. Przygotowujemy oferty SZYTE NA MIARĘ!

Nie pobieramy dodatkowej opłaty agencyjnej za sprzedaż ofert touroperatorów.

Nawet na wakacjach poczuj się jak VIP!

VIP travel

VIP TRAVEL to profesjonalna obsługa podróży Klientów indywidualnych.

Każdy z naszych Klientów, jest dla nas ważny. Dlatego bez względu na zasobność portfela i charakter podróży jest dla nas Very Important Person.

Ideą programu VIP Travel jest kompleksowe zaplanowanie wyjazdu zagranicznego lub krajowego dostosowanego do wymogów klienta.

W skład usługi wchodzą m.in.:

  • rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych i kolejowych,
  • rezerwacja hoteli,
  • wynajem samochodów,
  • usługi pilotów, przewodników polsko i obcojęzycznych
  • usługi tłumaczy symultanicznych i konsekutywnych
  • usługi wizowe
  • ubezpieczenie na czas podróży

VIP TRAVEL to pewność komfortowego wyjazdu !!
Zostaw to nam, poczuj się jak VIP !!

Wyjazdy na imprezy sportowe

Na życzenie naszych Klientów, przygotowujemy wyjazdy na imprezy sportowe.

Wyjazdy na imprezy sportowe mogą być organizowane zarówno dla klienta indywidualnego jaki dla grup. Obejmują organizację przelotu, transferu, zakwaterowanie, ubezpieczenie, bilety na określone wydarzenie sportowe, dodatkowe usługi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjazdy na min.: Grand Prix F1, mecze piłkarskie, mecze siatkarskie, koszykówka, skoki narciarskie, mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy, Olimpiada.