Konferencje i szkolenia

Wierzymy w to, że profesjonalnie zorganizowane konferencje i szkolenia nie tylko umożliwią przekazanie ważnych treści czy wymianę poglądów jej uczestników, ale przede wszystkim mogą być świetną wizytówką firmy i ważnym elementem jej PR.

Dlatego w swojej pracy konsekwentnie stawiamy na zbudowanie możliwie najlepszych relacji pomiędzy gospodarzem konferencji i szkoleń, a zaproszonymi gośćmi.

Specjalizujemy się w szkoleniach, konferencjach i kongresach, odbywających się w bardziej lub mniej typowych miejscach,  zarówno w Polsce jak i zagranicą. Utrzymujemy bezpośredni kontakt z najlepszymi ośrodkami konferencyjnymi w Polsce i na świecie, organizujemy transport  i niezbędną logistykę.

Zapewniamy również obsługę techniczną i multimedialną. Przygotowujemy i wykonujemy wszelkiego rodzaju materiały konferencyjne (reklamowo – poligraficzne), od projektu graficznego do końcowej realizacji.

Dzięki współpracy z renomowanymi i licencjonowanymi trenerami, jesteśmy Państwu w stanie zorganizować szkolenia z dowolnie wybranego tematu. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi specjalistami z różnych dziedzin nauki, kultury, którzy mogą podzielić się swoją wiedzą podczas konferencji, szkolenia lub kongresu.

Nie tylko organizujemy, ale również pomagamy klientom we wzięciu  udziału w  już zorganizowanych kongresach zagranicznych. Oferujemy pomoc przy rejestracji, transferze, zakwaterowaniu i organizacji innych niezbędnych usług.